Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Zync"

Etiketa: Zync

Google të martën ka njoftuar se ka blerë startup-in Zync, e cila prodhon efektet vizuale teknologjike prapa filmave si Star Trek Into Darkness dhe Looper.Si pjesë e...