Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Zynga"

Etiketa: Zynga

Kompania Zynga të hënën ka njoftuar për emërimin e Don Mattrick si Drejtor Ekzekutiv të saj të ri që pritet të filloj nga 8...

Marrëveshja ekzistuese midis Facebook dhe Zynga është vendosur të përfundojë, duke kufizuar kështu punën e zhvilluesve të lojëra qe bëjnë për një miliard përdorues...