Thursday, 17 August, 2017

Video Prezantim

Video Prezantim
video

Thonë që një fotografi vlenë sa një mijë fjalë. Po, një video ka peshën e sa fjalëve?Më poshtë keni videon që flet për lojën...
video

Child Locator Phone është një pajisje e cila ju mundëson të komunikoni si dhe vëzhgoni vend-ndodhjen e fëmijës tuaj. Me vetëm 5 butona në...
video

Me 180 orë stand by bateri, 12 orë muzikë dhe 5 orë në video (videoplay), Maxtab C8 me çmim shumë të volitshëm është një...
video

Në bashkëpunim me NEPTUN-in, pajisja e radhës që kemi bërë prezantimin është tableti Prestigio MultiPad 9.7 Pro.Dizajni Pesha e lehtë, korniza e hollë dhe e lëmuar...
video

Në bashkëpunim me NEPTUN-in, pajisja e radhës që kemi bërë prezantimin është modeli i Televizorit Smart 40ES8000 nga prodhuesi Samsung.Dizajni Me një dizajn të sofistikuar dhe...
video

Në bashkëpunim me NEPTUN-in, në vijim kemi bërë prezantimin e Lavatriçes EcoBubble, Modeli: WF80F5E0W2W nga prodhuesi Samsung.Çka është EcoBubble dhe si funksionon? Teknologjia EcoBubble e merr detergjentin...
video

Në bashkëpunim me NEPTUN-in, sot do të prezantojmë Frigoriferin Side by Side Modeli: RSA1ZTSL1 nga prodhuesi Samsung. Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com Kapaciteti dhe DimensionetFrigoriferi Side by Side ka kapacitet...
11,502FansaPëlqeje
63NdjekësNdjek
2,574AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com