Wednesday, 23 August, 2017

Kompjuter & Laptop

Kompjuter & Laptop
Vlersime per Kompjuter dhe Laptop

HP 630 është një laptop i dedikuar për persona që kanë një buxhet të mesëm dhe në pamje të parë duket së është i...

Lenovo Essential G570 me ekran 15.6 inç është një Laptop i rangut të mesëm, por ofron performancë të mjaftueshme. Arsyeja pse e zgjodhem ketë...

Tiparet kyçeKornizë alumini me ndërtim plastike të zezë, Ekrani: 17inch 1920x1080 mat TN, Grafika Nvidia GeForce GT 650M, DVD/Blu-ray drive, të jashtëm.Vlerësim: "Dell Inspiron 17R" Special Edition Ashtu...
11,493FansaPëlqeje
64NdjekësNdjek
2,592AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com