TV & Multimedia

TV & Multimedia

WD My Book World Edition II (2TB) është njëri prej NAS-ve (Network Attached Storage) për shtëpinë tuaj të cilin do ta prezantojmë e vlerësojmë. Përparësitë:Praktik...

I lirë e i mirë, i vogël dhe i shpejtë. Kështu vlerësohej nga konsumatorët që për multimedia zgjidhnin WD TV Live.Përparësitë:Procesori nga Sigma Designs I...
11,431FansaPëlqeje
60NdjekësNdjek
2,297AbonentëAbonohu
Gjirafa AdNetwork