Wednesday, 23 August, 2017

Softuer & Aplikacione

Softuer & Aplikacione
Vlersime per Softuer dhe Aplikacione

Çfarë është një OnePlus 5? OnePlus 5 është produkti më i fundit i OnePlus Kompanisë. Ka një ekran Full HD me 5.5 inç, një procesor...
video

Dëshironi të bëheni pilot luftarak? Pa problem! Dëshironi të bëheni pirat? Pa problem këtë ju mundëson EVE Online që është një lojë e stilit...
video

Që nga versioni Android 1.5, çdo përditësim në sistemin operativ Android që ka bërë Google i ka emëruar me nga një emër te ëmbël, duke...
11,493FansaPëlqeje
64NdjekësNdjek
2,592AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com