Wednesday, 16 August, 2017

Tjera

Tjera

Të gjitha kartelat SD që përdoren në kamera dhe telefona në shikim duken të jenë të njëjta. Mirëpo pas përdorimit të SanDisk Ultra Class 10...

       Vera vjen, temperaturat rriten. Është një sezonë që karakterizon një shitje të madhe të klimave. Me siguri që jeni përgatitur për ftohje, mirëpo pse...
11,503FansaPëlqeje
62NdjekësNdjek
2,573AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com