You searched for Heartbleed - ameble
Fillimi Kërko

Heartbleed - rezultatet e kërkimit

Nëse nuk jeni të kënaqur me rezultatet, bëni një tjetër kërkim

Virusi Heartbleed ka prekur edhe Router-at

Edhe më shumë dhimbje, Heartbleed ka prekur gjithashtu edhe Router-at. Kompanitë e mëdha Cisco Systems dhe Juniper Networks kanë njoftuar së virusi Heartbleed është...

Virusi i ri “Heartbleed” i rrezikshëm

Një e metë për sigurinë e Internetit që mund të shkaktoj dëme të mëdha është zbuluar kohën e fundit dhe po quhet Heartbleed Bug. Një virus...
video

Përmbledhja Javore: 14 Prill – 19 Prill

Përderisa po kënaqem me ndryshimet e kohës gjatë këtyre ditëve pranverore, ne ecim tutje më një përmbledhje tjetër javore rreth botës së Teknologjisë. Ketë javë...

Këto janë fjalëkalimet që duhet t’i ndryshoni menjëherë!

Tanimë, të gjithë e dimë se sa i dëmshëm është emri Heartbleed. Një e metë masive në protokollin OpenSSL ka ndikuar në 66% të...

Përmbledhja Javore: 7 Prill – 12 Prill

Për ju që nuk keni pasur mundësi të informoheni për risit nga bota e teknologjisë gjatë kësaj jave që lamë pas kemi bërë përmbledhjen...
11,298FansaPëlqeje
62NdjekësNdjek
2,930AbonentëAbonohu

REKLAMA