You searched for galaxy gear - ameble
Fillimi Kërko

galaxy gear - rezultatet e kërkimit

Nëse nuk jeni të kënaqur me rezultatet, bëni një tjetër kërkim

Samsung do të hapë sfidën për aplikacionet e Galaxy Gear 2

Samsung do të hapë një tjetër sfidë për aplikacione, dhe sfida e rradhës do të ketë në fokus orën Galaxy Gear 2 dhe Gear...

Galaxy Tab 4 dhe Galaxy Gear 2 të debutojn në MWC

Samsung si duket do të ketë rolin kryesor në ngjarjen Mobile World Congress (MWC) në Barcelonë. ZDNet Korea raporton se Samsung përveç prezantimit të...

Shfaqen imazhet të Samsung Galaxy Gear

Samsung këtë javë pritet të prezantoj orën e mençur (smartwatch) Samsung Galaxy Gear dhe si duket paraprakisht janë shfaqur disa foto të mundshme të...

Zyrtare: Samsung Galaxy Gear smartwatch vjen më 4 Shtator

Kemi dëgjuar shumë thashetheme gjatë këtij muaji se Samsung është duke u futur në lojë me smartwatch, kohët e fundit gjithashtu kemi dëgjuar se...
video

Video koncepti për Smartwatch Samsung Galaxy Gear

Më konfirmimet që vijnë nga ajo se Samsung muajin e ardhshëm pritet të prezantoj pajisjen Smartwatch Galaxy Gear në një konferencë tashmë të planifikuar për...
video

Samsung Gear 360 prezantohet në MWC (Video)

Përveç lansimit të Samsung Galaxy S7 dhe S7 Edge, kompania në Kongresin Botëror për pajisje Mobile gjithashtu ka lansuar kamerën e re Samsung Gear 360. https://youtu.be/Cd62Hwg9Vz4 Samsung Gear...

Samsung Gear Solo si opsion kartelën USIM

Samsung ka bërë shumë gjëra interesante për të shtyrë përpara sistemin e orëve të mençura (smartwatch). Samsung Galaxy Gear nuk ka qenë një ndër ato...

Samsung mund ta ketë rregulluar problemin më të madh të Samsung Gear Fit

Gear Fit është ora e parë e mençur që u prodhua nga Samsung dhe duket sikurse i përket të ardhmes. Megjithëse u prit mirë nga...

Samsung me syzet Galaxy Glass nga muaji Shtator

Si prodhues i smartphone-ve, TV-ve, frigoriferëve, furrave dhe madje edhe lavamanëve, Samsung nuk do të durohet pa e provuar edhe prodhimin e syzeve Smart. Sipas...

Prodhimi në masë i smartphone-it Galaxy S5 fillon në Janar

Nga mediumi Korean ETnews është raportuar se Samsung është në proces të prodhimit në masë të smartphone-it Samsung Galaxy S5, modelit të radhës nga seria...

Android 4.3 është gati për Samsung Galaxy S3

Përdoruesit e smartphone-ve Galaxy S3 në Irlandë ishin me më shumë fat se vendet e tjera të botes, sepse janë të paret që do...

Përmbledhja Javore: 29 Shtator – 04 Tetor

Për ju që nuk keni pasur mundësi të informoheni për risit nga bota e teknologjisë gjatë kësaj jave që lamë pas kemi bërë përmbledhjen...
11,324FansaPëlqeje
62NdjekësNdjek
2,874AbonentëAbonohu

REKLAMA