Aplikacioni i javës - ameble

Aplikacioni i javës

Fillimi Aplikacioni i javës

Aplikacioni i javës: Wallpapers nga Google

A jeni të pasionuar në ndryshimin e shpeshtë të prapavijës së ekranit tuaj? Aplikacioni jonë i javës këtë radhë është Wallpapers nga Google. Ky aplikacion ju lejon...

Aplikacioni i javës: Web Video Caster

Këtë javë, në rubrikën tonë të përjavshme "Aplikacioni i javës" do të prezantojmë aplikacionin e quajtur Web video Caster. Web video Caster është një aplikacion që...
video

Super Mario Run – Android

Më në fund Super Mario është në Play Store, një lojë e thjesht dhe argëtuese që luhet me prekje të ekranit, por jo sikurse loja...
10,693FansaPëlqeje
59NdjekësNdjek
3,640AbonentëAbonohu