Albion Beka, Author at ameble
Fillimi Autorët Postime nga Albion Beka

Albion Beka

5 POSTIME 0 KOMENTET

A është kjo gjenerata e re e iPhone-it?

Deri në këtë fundjavë, askush nuk e dinte se si do të quhet Apple iPhone i ri përfolur i cili thuhet të jetë një...

Apple është duke testuar ekrane me të mëdha

Kompania Apple më bazë në Kaliforni ka kërkuar ekrane prototip të smartphone-ve me të madha se 4 inç. Ekranet matëse mbi 13 inç (diagonalja) kanë...

Kur do të lansohet Moto X?

Smartphone-i me më se shumti spekulime Moto X, me në fund e ka një datë lansimi që është paralajmëruar të jetë 1 Gushti. Tanimë është konfirmuar kjo...

Microsoft Surface më i mirë se iPad nga Apple

Për të tërhequr vëmendjen e përdoruesve si dhe për të treguar realitetin e mangësive ose mundësive që posedojnë produktet nga Apple, në këtë rast...

Apple porosit në sasi të madhe panele për ekrane

Pas lansimit të produktit të suksesshëm iPad Mini i cili për fat të keq nuk mbante ekranin me Retina Display (kualitet me i lartë...