Gramos Sfishta, Author at ameble - Page 2 of 2
Fillimi Autorët Postime nga Gramos Sfishta

Gramos Sfishta

16 POSTIME 0 KOMENTET

Si t’i pastroni dhe ruani paisjet tuaja elektronike

Nga MP3 player e deri tek kompjuterët personal, pajiset elektronike mund të jenë një shpenzim i madh. Për këtë arsye ia vlen që të...

Aplikacioni i javës: Web Video Caster

Këtë javë, në rubrikën tonë të përjavshme "Aplikacioni i javës" do të prezantojmë aplikacionin e quajtur Web video Caster. Web video Caster është një aplikacion që...

Telefoni i ri i bukur i Samsung përsërit disa gabime të...

Duke lënë problemet me eksplodimet e Note 7, Samsung po vazhdon të sjellë smartphone të rinj me dizajn unik dhe me karakteristika unike. Samsung Galaxy...

Nuk ka më Google Map Maker

Ashtu siç edhe është pritur, Google ka njoftuar se ka mbyllur Google Map Maker. Kompania thotë se do të vazhdoj të sjell Map Maker si...