skolgeci, Author at ameble - Page 23 of 23
Fillimi Autorët Postime nga skolgeci

skolgeci

268 POSTIME 3 KOMENTET

Iphone5, iOS6 dhe Safari6

Nuk dihet nëse iPhone i ri do të ndryshojë botën, por po i afrohemi gjithnjë e më shumë ditës që do ta kemi në...

Ipad3 nga Apple

Ipad i fundit i Apple është natyrisht tableti më i mirë që Apple ka bërë deri më tani. Me një ekran me rezolucion të...

Tableti BlackBerry PlayBook

Në momentin kur ishte shpallur lajmi se PlayBook BlackBerry do të dilte së shpejti në treg ky tabletë u bë i shumëpritur sidomos për...

Së shpejti “The Amazing Spider-Man”

Nëse dëshironi te përjetoni një imazh lëvizës te kualitetit te larte dhe ju duhet një lojë tërheqëse atëherë pritni vetëm edhe pak dite, sepse ...