Yll Memeti, Author at ameble - Page 2 of 2
Fillimi Autorët Postime nga Yll Memeti

Yll Memeti

13 POSTIME 0 KOMENTET

Smartphone-t e ri nga Samsung zhgënjyes rreth kamerës!

Para prezantimit të smartphone-ve Samsung Galaxy S8 dhe Galaxy S8+, disa raportime erdhën se Samsung ishte duke punuar në futjen e dy kamerave në...