Dhuratë - ameble

Dhuratë

Fillimi Dhuratë
video

Ameble Dhuron: TP-Link WA850 Wireless përforcues

Sigurisht që të gjithë në shtëpi apo banesë kanë pika të zeza me teknologjinë e tanishme Wi-Fi. Megjithatë me përmirësimin e teknologjisë edhe Router-at...
video

Ameble Dhuron: Tabletin Android MAXTAB C8

Në bashkëpunim me Mega-Electronics kemi përsëri një dhuratë për lexuesit tanë, andaj për të qenë fitues potencial klikoni mbi linkun e më poshtëm dhe...

Ameble Dhuron: Wireless mbushës për iPhone 4/4S

Dhurata e radhës është mundësuar nga shitorja “Mega-Electronics”, për një nga lexuesit e portalit tonë apo fansit të Mega-Electronics. E gjitha qe duhet të bëni për të...

Ameble Dhuron: Mbrojtës për Samsung Galaxy S3

Dhurata është mundësuar nga një dashamirë dhe fans i ynë, Alp Kasemi, i cili dërgoj ketë mbrojtës shumë funksional për t’i dhuruar njërit prej lexuesve...
10,693FansaPëlqeje
59NdjekësNdjek
3,480AbonentëAbonohu