SHPËRNDAJE

Vetëm edhe 1 orë na ndan nga eventi promovues i LG-së në të cilin pritet të publikohet smartphone-i më i ri LG, G2. Sipas disa burimeve të cilat japin të dhëna akoma të pa konfirmuara, përflitet se LG G2 do të ketë procesorë katër bërthamor dhe kamerë të pasme të madhësisë 13 megapikselë.

Diçka të pa zakontë që thuhet se LG G2 disponon, janë disa butona kontrollues të cilët do të gjenden në pjesën e pasme të kësaj pajisje.

Për më shumë qëndroni me ne në transmetimin e drejtpërdrejtë të LG-së:

[youtube id=”aQLLee2vMFk” width=”600″ height=”350″] |ameble|

SHPËRNDAJE