SHPËRNDAJE

All new HTC One (1)Kanë mbetur edhe disa minuta që të filloj prezantimi drejtpërdrejt i smartphone-it All new HTC One (M8). Ngjarja fillon nga ora 16:00 (sipas orës tonë), dhe prezantohet në dy vende paralelisht, në Londër (Britani të madhe) dhe Nju Jork (SHBA).

Sa i përket karakteristikave ato janë bërë publike gati së të gjitha, por po i përmendim edhe një herë shkurtimisht. Pritet të shfaqët me ekran 5-inç me rezolucion 1080p, procesorin Snapdragon 801, 2/3GB RAM, 16GB memorie të brendshme plus portën microSD, baterinë 2.600 mAh, kamerën kryesore të dyfishtë UltraPixel , atë frontale 5-megapikselë dhe vjen me Android 4.4.2 Kitkat dhe ndërfaqen Sense 6.0.

Për më shumë detaje, ndiqeni prezantimin drejtpërdrejt nga ora 16:00 nëpërmes këtij linku. /ameble

SHPËRNDAJE