SHPËRNDAJE

Kohët e fundit është dëgjuar se HTC Deluxe DLX do te lansohet në Kinë muajin e ardhshëm, me herët  janë shfaqur disa foto te pajisjes, por kësaj radhe kemi disa foto të reja publikuar nga GSMArena te cilat thuhet të jenë foto zyrtare për ketë smartphone te ri.

HTC Deluxe DLX thuhet të vij me specifika të ngjashme si HTC J Butterfly dhe Droid DNA i ri, i cili do të posedoj ekran 5 inç të plotë HD me prekje dhe rezolutë 1920 x 1080 pixels.

HTC Deluxe DLX do të përmbaj procesor quad core Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 1.5GHz, plus 2GB RAM dhe 16GB memorie hapësirë të brendshme, pajisje vjen me Android 4.1.1 Jelly Bean dhe HTC Sense 4 +, ka edhe Bluetooth dhe NFC. |ameble| 

[divider top=”0″]

SHPËRNDAJE