SHPËRNDAJE

Fujitsu Stylistic M532 është një tablet 10.1-inç me quad-core Tegra 3, që ka të instaluar sistemin Android 4,0 ICS me një ekran WXGA 1280×800. Hapësira e brendshme e këtij tableti është 32GB. Kamera e pasme është 8 megapixel ndërsa ajo frontale 2 megapixel.

Çmimi i  Fujitsu Stylistic M532 do të jetë vetëm 349 $ dhe së pari do të lansohet në tregun e SHBA-ve. |ameble| [divider top=”0″]

SHPËRNDAJE