SHPËRNDAJE

HTC dhe Verizon u kanë dërguar ftesë mediave për prezantimin e një pajisje të re që është  planifikuar për datën 13 Nëntor në qytetin e New York-ut.

Të dy kompanitë pritet të zbulojnë smartphone-in HTC Droid DNA. Kjo pajisje është përfolur të paraqitet me ekran 5 inç dhe rezolucion 1080p, procesorë 1.5GHz quad-core Snapdragon, 2GB RAM, 16GB hapësirë të brëndshme, posedon microSD, NFC, LTE dhe sistemin operativ Android 4.1 Jelly Bean. Për me shumë detaje mbetet të shihet ditën e publikimit. |ameble| [divider top=”0″]

SHPËRNDAJE