SHPËRNDAJE

Javën e kaluar kemi dëgjuar thashetheme se HTC do të njofton për smartphone-in HTC M7 në një konferencë shtypi një javë para Kongresit Botëror të telefonisë mobile, dhe tani kjo thashetheme përfundon sepse, HTC ka zyrtarizuar ketë e cila do të mbahet me 19 shkurt në të njëjtën kohë në New York dhe në Londër.

Javët e fundit kemi dëgjuar thashetheme të ndryshme rreth modelit të ri HTC M7, pajisja pritet të vijë me Android Jelly Bean dhe do të shfaqët me ekran 4.7 inç të plotë HD me rezolucion 1920×1080 pixel, procesori quad core Qualcomm S4 Pro clocked në 1.7 GHz, kamerën e pasme 13 megapixel dhe atë frontale 2 megapixel. Për më shumë do të ju njoftojmë pas përfundimit të ngjarjes së paralajmëruar. |ameble| [divider top=”0″]

SHPËRNDAJE