SHPËRNDAJE

Konferenca për shtyp nga HTC pritet te mbahet javën e ardhshme më 19 Shkurt, ata veçse kanë filluar me llogaritjen e kohës në uebfaqen e tyre. Kompania në ketë datë pritet të shpallë smartphone-in e tyre me Android, HTC One apo HTC M7 ende nuk dihet, mirëpo ata thuhet të kenë futur disa teknologji të reja tek kjo pajisje, kamera me 13 megapixel e cila është e përbërë nga tre sensorë 4.3 megapixel.

Karakteristikat tjera të HTC One apo HTC M7 janë procesori quad core Qualcomm S4 Pro, përfshijnë ekranin 4.7 inç me definicion të lartë dhe rezolucion 1920X1080 pixel, 4G dhe NFC, baterinë 2300 mAh, gjithashtu do të vijë me 32GB memorie të brendshme dhe ekstra sloten microSD, dhe për me shumë detaje do të njoftohemi të martën e ardhshme. |ameble| [divider top=”0″]

SHPËRNDAJE