SHPËRNDAJE

Siç është bërë njoftimi më herët se thashethemet për HTC M7 kanë marrë fund, si dhe lansimi i këtij modeli pritet të zyrtarizohet me 19 Shkurt, tani është konfirmuar edhe çmimi i tij për Evropë. Një shitës me pakicë francez ka listuar modelin HTC M7, i cili pritet të vendoset në raftet  e dyqanit nga 8 marsi me çmim prej 649, 99 €.

Pajisja pritet të vijë me Android Jelly Bean dhe do të shfaqët me ekran 4.7 inç të plotë HD me rezolucion 1920×1080 pixel, procesori quad core Qualcomm S4 Pro clocked në 1.7 GHz, kamerën e pasme 13 megapixel dhe atë frontale 2 megapixel. |ameble| [divider top=”0″]

SHPËRNDAJE