Makina dhe Mjete - ameble

Makina dhe Mjete

Fillimi Makina dhe Mjete

Volvo planifikon ti largojë makinat me djegie të brendshme

Duke filluar nga viti 2019 , Volvo do të përfundoj thjesht me motorë me djegie. Volvo do të jetë prodhuesi i parë i makinave që tërësisht...

LG lanson makinën larëse me teknologjinë NFC

Sot makinat larëse janë shumë të rëndësishme kur është fjala për larjen e rrobave, mirëpo çfarë funksioni tjetër mund të kryejnë? Gjatë ngjarjes InnoFest...

LG është duke punuar në një makinë larëse që nuk përdor ujë

LG është duke punuar në disa teknologji të reja interesante. Njëra nga këto teknologji është një makinë larëse që pritet të lajë rrobat pa...
10,693FansaPëlqeje
59NdjekësNdjek
3,480AbonentëAbonohu