Audio - ameble

Audio

Fillimi Audio

Audio Technica prezanton dy modele të reja të kufjeve për lojëra

Kur është fjala për kufje (headphones) që përdoren kryesisht për lojëra, fansat e këtyre ndoshta me shumë i njohin markat si Turtle Beach, Razer dhe Steelseries....
11,183FansaPëlqeje
63NdjekësNdjek
3,152AbonentëAbonohu

REKLAMA