Kompani - ameble

Kompani

Fillimi Kompani

Xbox One me mundësinë e re për dhurimin e lojrave

Microsoft është duke planifikuar që të shtoj opsionin e dhurimit të lojrave tek përdoruesit e Xbox One. Me këtë opsion ti mund të blesh...

OnePlus 5 merr edhe një përditësim të softuerit

Çfarë është një OnePlus 5? OnePlus 5 është produkti më i fundit i OnePlus Kompanisë. Ka një ekran Full HD me 5.5 inç, një procesor...

Volvo planifikon ti largojë makinat me djegie të brendshme

Duke filluar nga viti 2019 , Volvo do të përfundoj thjesht me motorë me djegie. Volvo do të jetë prodhuesi i parë i makinave që tërësisht...

Zbritja shkollore e Microsoft më e dobët se vitin e kaluar

Është Korrik, që do të thotë se shkolla në Shtetet e Bashkuara do të filloje. Gjiganti i Teknologjisë Microsoft është I pari që ofron zbritjet...

Specifikat që mund të vijnë në iPhone 8

Sipas dy ekipeve të kompanive të njohura analistike të cilat kanë sjellur pikëpamjet e tyre rreth asaj se qfarë mund të presim në modelet...

Google anulon ngjarjen e organizuar për nesër

Google ka anuluar ngjarjen e saj për të Hënën, në të cilën kompania ka planifikuar që të zbuloj një smartphone dhe tabletë te ri...

Coca-Cola kthen paketimin e pijeve nga kartoni në kufje virtuale (video)

Me sasinë e pijeve Coca-Cola që konsumohet për çdo vit, i bie që i gjithë paketimi dhe kartonët e tyre gjithashtu hidhen në bërllok....
video

Bill Gates flet për produktet e reja nga Microsoft

Themeluesi dhe ish-shefi ekzekutiv i Microsoft-it, Bill Gates është ulur dhe ka folur për herë të parë në lidhje me fillimin e ardhshëm të...

Xiaomi konfirmon një ngjarje me 27 Korrik – prezantohet Mi Note 2!

Xiaomi ka konfirmuar zyrtarisht planet e saj për një ngjarje të madhe që mbahet më 27 Korrik, pas thashethemeve se një produkt i ri do...

Udhëheqës i ri i Intel-it është zgjedhur Brian Krzanich

Kompania Intel gjatë kësaj javë ka njoftuar se shefin operativ Brian Krzanich e kanë zgjedhur si Drejtor të Përgjithshëm të kompanisë. Ai po merr...

Nokia dërgon ftesa për konferencë për 24 Shkurt në MWC

CES 2014 tani ka filluar të harrohet kurse në anën tjetër përgatitjet kanë filluar për ngjarjen e radhës Mobile World Congress (MWC 2014) që...

Motorola me logo të re

Vitin e kaluar kompania Google kishte blerë kompaninë Motorola, që tani i ka dizajnuar logo të reja të cilat ju mund ti shihni në fotot e...
10,846FansaPëlqeje
60NdjekësNdjek
3,330AbonentëAbonohu

REKLAMA