Kompani - ameble

Kompani

Fillimi Kompani

Nokia shfaq edhe një imazh për ngjarjen 22 Tetor

Javën e kaluar, personeli i Nokia-s ka postuar një cicërim në Twitter për një ngjarje që është caktuar të mbahet më 22 Tetor, ku...

HTC: Ngjarja e mbrëmshme nga Samsung e turpshme

Njëjtë sikur vitin e kaluar në prezantimin e pajisjes Galaxy S3, konferenca e mbrëmshme për shtyp për smartphone-in e ri Samsung Galaxy S4 ishte vetëm...

LG njofton për smartphone-in Nexus 4 me ngjyrë të bardhë

LG ka njoftuar për modelin me ngjyrë të bardhë të smartphone-it Google Nexus 4, dhe sipas tyre pritet të përurohet ditët e ardhshme në qytetin...

Xiaomi lanson disa produkte të reja

Kompania Xiaomi ka festuar ditëlindjen e saj të pestë këtë javë, duke lansuar jo vetëm një por disa produkte të reja. Smartphone i ri i...

HTC shfaq një foto ngacmuese për smartphone-in e tyre të ardhshëm

HTC ka postuar një foto ngacmuese në Twitter duke përkujtuar kështu ngjarjen e tyre të paralajmëruar për shtyp që mbahet me 25 Mars në New...

Gmail, me së shumti përdorues në botë

Tani pas 8 viteve ekzistencë shërbimi Gmail ka arritur të dal e para kundrejt Hotmail-it në shërbimet e mail-it, sipas të dhënave te fundit...
video

Microsoft sulmon përsëri Apple-in me reklamën e Surface 2

Microsoft dje ka publikuar dy reklama të reja për Surface 2, duke u kthyer përsëri në strategjinë e tyre të zakonshëm me sulme ndaj...

Google shumë shpejt me tekste kengësh nga menyja direkte e kërkimit

Më herët nëse keni dashur të gjeni tekstin e një këngë të caktuar, u është dashur të kërkoni me terma të veçantë të kërkimit në...

Dalin pamjet e versionit të LG të Android 5.0 Lollipop

Ne tashmë kemi parë fotot e versionit të Samsung të sistemit Android 5.0 Lollipop dhe tani rradhën e ka LG. Pasi LG konfirmoi në...

Microsoft mposht ExxonMobil dhe bëhet kompania e dytë më e vlefshme në botë

Microsoft tani renditet menjëherë pas Apple-it në aspektin e të qenit kompania më e vlefshme në botë. Kompania ExxonMobil e cila ishte në vendin e dytë...

Apple, caku më i ri i hakerëve

Të martën, Apple ka njoftuar se hakerët kishin infektuar disa kompjuterë Macintosh të punonjësve të tyre. Nuk kishte asnjë dëshmi të ndonjë vjedhje të...

Acer në plan të rris prodhimin në 10 milion pajisje në vit

Acer ka plane të mëdha për vitin 2013, sidomos kur kompania Taivanese ka lëvizur përpara në fushën e tabletëve, ata synojnë të rrisin prodhimin...
11,101FansaPëlqeje
63NdjekësNdjek
3,213AbonentëAbonohu

REKLAMA