Laptop - ameble

Laptop

Fillimi Laptop

3 Ultrabook të ri nga Acer

Acer ka bërë një rifreskim në linjën e produkteve të tyre Aspire Ultrabooks (Laptop superior) për 3 modele të reja me Sistem Operativ Windows 8...

Samsung ATIV Book 9 Plus dhe Tab ATIV 3 në javët e ardhshme

Pas sukseseve të shumta të realizuara viteve të fundit në fushat e ndryshme të teknologjisë duke thyer njëkohësisht edhe rekorde të njëpasnjëshme, gjiganti Samsung...

Lenovo prezanton laptopin e parë me Android, modelin A10

Lenovo e ka quajtur veten si prodhuesi më i madh i kompjuterëve të planet, gjatë prezantimit të laptopit A10 të tyre të ri, i cili për...

Lansohet modeli më i ri Apple MacBook

Apple në ngjarjen e tyre të paralajmëruar për sot ka njoftuar për disa pajisje të reja dhe një ndër ato është edhe Apple MacBook i...

LG njofton për Ultrabook U560, me 15.6 inç

Me ndihmën e kësaj bukuroshes në foto, LG ka shpalosur një Ultrabook (laptop i hollë dhe i lehtë) U560, 15.6 inç me Windows 8. Ky...

Prezantohet Asus Zenbook NX500 4K Ultrabook

Asus ka prezantuar modelin e ri Zenbook NX500 4K Ultrabook i cili vjen me ekranin 15.6 inç me rezolucion 4K, 3840 x 2160 piksela...

Laptopi Folio 1020 i HP ngjan me një MacBook Air

Edhe pse HP po mburret për përmasat e këtij laptopi, kjo nuk do të thotë që HP po konkuron drejtëpërdrejtë me Apple. Kompania tha...
video

Google lanson pajisjen Google Chromebook Pixel

Ditën e djeshme (e Enjte) Google ka lansuar zyrtarisht pajisjen Google Chromebook Pixel, dhe nga tani e tutje është në dispozicion për blerje në dyqanin...

Top Laptop-at për 2013 deri më tani

Me siguri e keni kuptuar se e gjithë teknologjia që përdorim sot është e ndryshueshëm. E gjeni një pajisje krejt të re, mirëpo një muaj më...

Lenovo lanson serinë e laptopave Y40, Y50, Z40 dhe Z50

Lenovo pas prezantimit të tabletit Thinkpad 8 në CES 2014 ata kanë njoftuar edhe për serinë e laptopve të ri Z40, Z50, Y40 dhe Y50...

HP SlateBook 14 Laptop Android tani në dispozicion për 429 $

HP njoftoi se laptopi i fundit HP SlateBook 14 nga tani është në dispozicion për të blerë si online ashtu edhe në dyqanet e...

Lansohen MacBook Air 2014 me procesor më të shpejtë dhe çmim më të lirë

Apple ka përditësuar të dy modele MacBook Air 11 inç dhe MacBook Air 13 inç me procesor më të shpejtë nga Intel Core Haswell...
10,915FansaPëlqeje
60NdjekësNdjek
3,320AbonentëAbonohu

REKLAMA