Laptop - ameble

Laptop

Fillimi Laptop

Raportohen probleme me MacBook Air të ri

Një temë e re në forumin zyrtar për përkrahje të Apple-it (Apple Support) është përhapur nga përdoruesit të cilët kanë shkruar se volumi i pajisjes së...

Zyrtare: Lansohen Retina MacBook Pro 13 inç dhe 15 inç

Apple sot njoftoi për dy modele të Retina MacBook Pro 13 inç dhe 15 inç me disa opsione harduerike dhe specifika të jetë mbresëlënëse. Modeli...

Acer Chromebook C720P i ri (touchscreen) për vetëm 299$

Acer të martën ka njoftuar për modelin e ri të laptopit Chromebook C720P me prekje (touchscreen), i cili do të jetë në dispozicion në fillim...

3 Ultrabook të ri nga Acer

Acer ka bërë një rifreskim në linjën e produkteve të tyre Aspire Ultrabooks (Laptop superior) për 3 modele të reja me Sistem Operativ Windows 8...

HP prezanton laptopin me Android, SlateBook PC

HP ka prezantuar laptopin me platformën Android, SlateBook PC, me ekran 14-inç që në vete mbart një dizajn të lëmuar. Slatebook PC është mundësuar...

LG Chromebase lansohet në 2014

LG ka njoftuar për një pajisje të tyre të re LG Chromebase të cilën pretendon të prezanton në ngjarjen CES e cila do të...

Lenovo njofton për kompjuterin Android

Lenovo ka njoftuar se në ngjarjen CES 2014, do të prezantoj modelin Lenovo N308, i cili njëkohësisht është edhe kompjuteri i parë me platformën Android...

Prezantohet Laptopi MSI GS60 Ghost Pro NVIDIA

Në ngjarjen CeBIT, e cila është aktualisht duke u mbajtur në Gjermani, MSI kishte prezantuar modelin e ri të Laptopit MSI GS60 Ghost Pro NVIDIA...

HP SlateBook 14 Laptop Android tani në dispozicion për 429 $

HP njoftoi se laptopi i fundit HP SlateBook 14 nga tani është në dispozicion për të blerë si online ashtu edhe në dyqanet e...

Dell prezanton laptopin “Chromebook 11”

Kompania Dell ka njoftuar për laptopin e tyre të ri Chromebook 11, një laptop i cili për kompaninë është i pari që vjen me...

HP së shpejti me Android Laptop

HP njoftoi se është duke punuar në krijimin e një modeli të ri të laptopit i cili do të ketë të instaluar sistemin operativ...

Google lanson laptopin e ri Chromebook 11

Google ka njoftuar për serinë e tyre të re të laptopëve Chromebook gjatë një ngjarje në Nju Jork, aty ka prezantuar modelin HP Chromebook...
10,846FansaPëlqeje
60NdjekësNdjek
3,480AbonentëAbonohu

REKLAMA