Laptop - ameble

Laptop

Fillimi Laptop

Laptopi i ri Razer Blade vjen me rezolucion ekstra të lartë

Razer ka publikuar karakteristikat dhe përparësitë e laptopit të tyre të ri Razer Blade. Përparësia e këtij modeli me ekran 14-inç me prekje është...

Acer përgatit gjeneratën e dytë të Chromebook për Tetor

Sipas informacioneve të fundit Acer është duke u përgatitur për lirimin e gjeneratës të dytë të Chromebook nga mesi i tetorit, dhe shpreson që...

Prezantohet Asus Zenbook NX500 4K Ultrabook

Asus ka prezantuar modelin e ri Zenbook NX500 4K Ultrabook i cili vjen me ekranin 15.6 inç me rezolucion 4K, 3840 x 2160 piksela...

ASUS lanson Chromebox

Kemi parë sistemin operativ Chrome në laptop Chromebook, mirëpo diçka që nuk kemi parë deri më tani dhe që pritet t'a shohim është pajisja e...

Toshiba njofton për linjën e re të kompjuterëve “KIRAbook”

Toshiba ka njoftuar për linjën e re të kompjuterëve Ultrabook të quajtur KIRAbook. Këta Ultrabook pritet të ofrohen në tri versione të ndryshme që...

Asus njofton për laptopin VivoBook V551 me procesorë Intel Haswell

Nënkryetari Rani Borkar nga grupi arkitektural në Intel, më herët kishte deklaruar se laptopat e sotshëm do të jenë në gjendje të mbajnë baterinë 50...

Lansohet Archos ArcBook Android Laptop për 170$

Kompania Archos këtë javë njoftoi për lançimin e laptopit ArcBook me sistemin operativ Android i cili pritet të ketë çmimin vetëm 170 $. Laptopi i...

Zgjerohet tregu për Acer C7 Chromebook

Acer America të premten ka konfirmuar se Chromebook C7 nga tani e tutje është në dispozicion edhe në dyqanet me pakicë. Më parë ai...
10,875FansaPëlqeje
60NdjekësNdjek
3,330AbonentëAbonohu

REKLAMA