Lokale - ameble

Lokale

Fillimi Lokale

IPKO TVIM – Shikoni televizionin digjital në Web, Smartphone dhe Tablet

Platforma inovative nga IPKO quhet “TVim” e cila ka bërë që televizioni digjital tani të bëhet personal, dhe të mund të shikohet nga pajisjet...

E plotësuar: Hapet dyqani më i madh në vend për elektronikë

Nesër, nga ora 17:00, në qytetin e bukur të Prizrenit do të hapet dyqani më i madhi në vend për elektronikë nga NEPTUN. Me...

Komuniko falas me 12 persona – VALA

VALA vjen me ofertën Familja dhe Miqtë Premium Familja dhe Miqtë tuaj tanimë do të jenë më afër se çdo herë tjetër. Me ofertën  më...

Gjirafa prezanton shërbimin e ri për reklamim online “AdNetwork”

Sot me datë 15 Dhjetor, në Prishtinë u mbajt punëtoria “Marketingu Digjital”, organizuar nga makina kërkimore në gjuhën shqipe Gjirafa, ku ndër të tjera...

Gjirafa.com – hapet, por jo për të gjithë

Më herët ju kemi njoftuar për projektin Gjirafa.com - makina kërkimore për të gjithë shqiptarët. Gjirafa tanimë ka lansuar versionin Beta të saj, duke ofruar...

IPKO – Telefonia fikse FALAS!

Telefonia fikse FALAS! Telefonia e IPKO-së me thirrjet më të lira drejt telefonisë mobile të të gjithë operatorëve, zbret çmimet përgjysëm më lirë. Nëse keni pako...
video

Shërbimet Kujtesa vs IPKO

Me siguri se u ka ndodhur të keni probleme teknike me internet apo TV rrjetin kabllor si dhe keni kërkuar ndihmë nëpërmes telefonit nga qendra e...

“Virtual Teacher” aplikacioni i ri shqip për edukimin e fëmijëve

Sot aplikacionet për pajisje mobile të përqendruar në arsim janë mjaft të nevojshëm në të gjithë botën, ndërsa në vendet e Ballkanit ato po...

Kompania Gjirafa.com nga Kosova, faktor i rëndësishëm për rritjen e ekonomisë digjitale në Ballkan

Ishte viti 2014, kur dëgjuam për Gjirafën, Gjirafa po vjen, një diçka e re po vjen Shqip! Fillimisht ishim të habitur se çfarë mund...

Femra.net, portal për gjininë femrore

Women.net është një portal i njohur botëror që sjell informacione të rëndësishme mbi femrën, por ajo mbi të cilën kemi dedikuar këtë artikull në Digjitale,...

Canon prezanton produkte të reja në Prishtinë

Partneri i akredituar për ProVideo/Photo nga Canon për Kosovë “MEGA Electronics” ka lëshuar ftesë për partnerë të cilët janë të interesuar të jenë prezent...

IPKO me dyqan Online – 24 orë “HAPUR”!

Duke filluar prej sot, IPKO do të jetë kompania e parë kosovare e cila ju mundëson të bëni pagesa online. Tani, të gjithë mbajtësit e...
10,846FansaPëlqeje
60NdjekësNdjek
3,480AbonentëAbonohu

REKLAMA