Lokale - ameble

Lokale

Fillimi Lokale

IPKO – Telefonia fikse FALAS!

Telefonia fikse FALAS! Telefonia e IPKO-së me thirrjet më të lira drejt telefonisë mobile të të gjithë operatorëve, zbret çmimet përgjysëm më lirë. Nëse keni pako...

Kompania Gjirafa.com nga Kosova, faktor i rëndësishëm për rritjen e ekonomisë digjitale në Ballkan

Ishte viti 2014, kur dëgjuam për Gjirafën, Gjirafa po vjen, një diçka e re po vjen Shqip! Fillimisht ishim të habitur se çfarë mund...

Femra.net, portal për gjininë femrore

Women.net është një portal i njohur botëror që sjell informacione të rëndësishme mbi femrën, por ajo mbi të cilën kemi dedikuar këtë artikull në Digjitale,...

E plotësuar: Hapet dyqani më i madh në vend për elektronikë

Nesër, nga ora 17:00, në qytetin e bukur të Prizrenit do të hapet dyqani më i madhi në vend për elektronikë nga NEPTUN. Me...

Komuniko falas me 12 persona – VALA

VALA vjen me ofertën Familja dhe Miqtë Premium Familja dhe Miqtë tuaj tanimë do të jenë më afër se çdo herë tjetër. Me ofertën  më...

Njihuni me Themeluesit e 2014-ës: Gjirafa, përgjigja e Shqipërisë dhe Kosovës ndaj Google-it

Në një intervistë dhënë kohët e fundit për StartupYard, themeluesi i Gjirafa-s Mërgim Cahani, ka shpjeguar në detaje të plota, planet për makinën e...

Zyrtare: Sot lansohet Gjirafa.com

Gjirafa.com hapet për të gjithë shqiptarët 09 Tetor 2014, Prishtinë, Kosovë - Gjirafa, Inc., sot bëri të ditur se Gjirafa.com, makina e parë dhe më...

Gjirafa.com – hapet, por jo për të gjithë

Më herët ju kemi njoftuar për projektin Gjirafa.com - makina kërkimore për të gjithë shqiptarët. Gjirafa tanimë ka lansuar versionin Beta të saj, duke ofruar...

Aplikacionet për telefona dhe ueb, trende edhe në 2014

Prezantuesit në Business Tuesday #13 thanë se trendet e fushës së teknologjisë do vazhdojnë të jenë aplikacionet për pajisje mobile të mençura dhe për...

Gjirafa.com mundëson orarin e filmave dhe pamjet drejtpërdrejt për DokuFest 2014

Gjirafa.com, makina e parë kërkimore shqip, për të gjithë të interesuarit e DOKUFEST 2014, ofron orarin e filmave, lajmet si dhe postimet nga mediat...

Microsoft për Gjirafa-n: “Një makinë e fuqishme kërkimore”

Si mund t’i qaset një makinë e vogël kërkimore në gjuhën Shqipe gjigantëve të sotëm të kërkimit? Duke e kuptuar gjuhën lokale, duke krijuar...

Vozitja.com – Portali që lehtëson udhëtimet

Vozitja.com është një ueb faqe lokale që thjeshtë ka për qellim ofrimin e ndihmës për njerëzit. Ideja kryesore për krijimin e kësaj ueb faqe...
10,875FansaPëlqeje
60NdjekësNdjek
3,330AbonentëAbonohu

REKLAMA