Smartphone - ameble

Smartphone

Fillimi Smartphone

Nokia prezanton 4 telefona mobil të lirë

 Në Kongresin Botëror të Celularëve që është duke u mbajtur në Barcelonë, Nokia ka prezantuar 4 modele të reja me të cilat synon të...

Përcaktohet çmimi për Samsung Galaxy Note 2

Siç jeni njoftuar më herët, tani më është zyrtarisht publikuar Samsung Galaxy Note 2, dhe disa prej jush mund të pyesin se ku mund...

Nokia nxjerr në treg dy telefona të ri

Nokia ka zbuluar telefonin e ri Nokia Asha 205, së bashku me të edhe modelin tjetër me plotë ngjyra (candybar) Nokia 206, ngjyra këto të huazuara...

Samsung Galaxy S4 vs iPhone 5

Pasi që tani më është e njohur për të gjithë ekzistenca e një konkurrence të madhe në mes dy gjigantëve Samsung dhe Apple ,...

A me ble iPhone 5?

Duke u nisur nga fakti se iPhone ka shumë fansa dhe shumë përdorues në Kosovë, ku një pjesë e madhe e tyre ndoshta nuk kanë...

Zyrtare: Ngjarja për iPhone 5S dhe 5C me 10 Shtator

Apple zyrtarisht u ka dërguar ftesë mediave për një ngjarje që ka caktuar të mbahet më 10 Shtator, ku aty priten të prezantohen smartphone-t...

LG G3 mund të jetë me dimensione të ngjashme të Galaxy S5

LG G3 pa dyshim që pritet të jetë një smartphone i kualitetit të lartë me ekran që spekulohet të jetë 5.5” Quad HD, procesorë...

iPhone 5S do të jetë me ngjyrë ari

Nuk është besuar në fillim, por thashethemet duket se po dalin të vërteta. Raportet nga AllThingsD se më 10 Shtator Apple do të prezantoj...

Publikohet Samsung Galaxy S3 Mini

Edhe zyrtarisht pak orë më parë Samsung publikoi smartphone-in e shumë pritur Galaxy S 3 Mini. Specifikat Harduerike: Procesor: 1GHz Dual-Core (Dy-bërthamorë) RAM: 1024 MB Kamerë: 5 Megapikselë,...

Nokia na udhëzon çfarë të bëjmë me telefonat e vjetër

Sa material nevojitet për të ndërtuar një telefon ? Në fakt shumë. Të ndërtosh diçka elektronike në këtë kohë nevojiten shumë elemente dhe pjesë...

Çmimi i Smartphone LG Nexus 5

Disa orë më parë, kanë filluar të shpërndahen të dhëna rreth detajeve të shitjes së smartphone-it LG Nexus 5. Ku sipas këtyre të dhënave...

Nokia Lumia 920/820 publikon çmimet zyrtare për Europë

Në fillim te këtij muaji, Nokia në një konferencë shtypi të mbajtur në New York patë zbuluar Smartphone-et e tyre Lumia 920 dhe 820...
10,693FansaPëlqeje
59NdjekësNdjek
3,480AbonentëAbonohu