Smartphone - ameble

Smartphone

Fillimi Smartphone

Një prej smartphone-ve me premtues të Samsung-ut mund të vijë së shpejti

Është e munduar që Samsung të ndryshoj sadopak pajiset e saja të serisë Galaxy A, edhe pse deri me tani vetëm dy pajisje të...

Shfaqet zyrtarisht seria e smartphone-ve Samsung Galaxy Mega

Gjatë javëve të fundit kemi dëgjuar thashetheme në lidhje me serinë e re të smartphone-ve nga Samsung, e quajtur Samsung Galaxy Mega. Kompania Samsung sot...

Cili ishte telefoni i parë i Apple ?

Përderisa Apple zbuloi telefonin e parë të mençur në 2007, nuk ishte ky telefoni i parë i Apple që lidhej me iTunes.  Gati tre...

Tableti Ekoore Python S3 operon me Android, Windows 8 dhe Linux

Nëse ndonjëherë keni kërkuar një pajisje që operon më sisteme të shumta operative, atëherë tableti i ri hibrid Ekoore Python S3 i prodhuar nga...

Sony Xperia XA1 lansohet në Kanadë

Sony Xperia XA1 tani është lansuar në Kanadë, përmes operatorit mobil Videotron dhe vjen në disa oferta të ndryshme. Videotron është duke e ofruar pajisjen...
video

Publikohet HTC Droid DNA

HTC dhe Verizon para disa orëve kanë prezantuar smartphone-in e ri android me ekran 5 inç Full HD, që quhet Droid DNA. Sic kemi raportuar...

Lansohet BlackBerry Passport

Gjatë muajve të fundit vet kompania BlackBerry ka paralajmëruar në internet me disa shenja për pajisjen e tyre të ardhme BlackBerry Passport duke shkaktuar thashetheme. Smartphone-i...

Digjet apartamenti, shkaku Samsung Galaxy S4

Kohët e fundit ka pasur disa ndodhi në lidhje me smartphone-t të njohur si infektues zjarri. Tani si duket edhe Samsung Galaxy S4 i është...
video

Lansohet zyrtarisht Nokia Lumia 925

Nokia ka lansuar sot zyrtarisht smartphone-in e ri me Windows Phone 8, Nokia Lumia 925 dhe tani kemi disa detaje dhe një video për...

Rrjedhin detajet të BlackBerry Rio Z20

Pas zyrtarizimit të modelit BlackBerry Classic, si duket BlackBerry është duke punuar edhe në një model të ri, i koduar me emrin BlackBerry Rio...

Raportohen Samsung Galaxy S3 të djegur

Një gjëje të mirë po i ndodhë diçka shumë e keqe. Një numër i madh i smartphone-ve Samsung Galaxy S3 tani më janë fikur...

Çmimi i Smartphone LG Nexus 5

Disa orë më parë, kanë filluar të shpërndahen të dhëna rreth detajeve të shitjes së smartphone-it LG Nexus 5. Ku sipas këtyre të dhënave...
10,693FansaPëlqeje
59NdjekësNdjek
3,480AbonentëAbonohu