Smartphone - ameble

Smartphone

Fillimi Smartphone

Nokia Lumia 925T lansohet në Kinë

Muajin e kaluar, Nokia ka zyrtarizuar modelin e ri Lumia 925, ndërsa nga tani versioni “T” i po të njëjtit model, do të lansohet...

LG G3 më në fund u zyrtarizua!

LG vetëm sa ka njoftuar për modelin e ri të smartphone-it G3. Siç edhe pritej, LG G3 tani i zyrtarizuar është pajisur me ekran 5.5-inç quad...

Porositë e para për iPhone 6 thuhet të jenë rreth 70 milionë

Smartphone iPhone 6 i ri pritet të hy në prodhim këtë muaj, Apple pritet të lansoj ketë model në Shtator, dhe si duket kompania ka...

Zyrtare: Lansohet Motorola Moto X

Në ngjarjen IFA 2014, Motorola ka zyrtarizuar modelin e ri të smartphone-it, Motorola Moto X. Motorola Moto X vjen me një ekran të plotë OLED...

Fillon shitja e LG Optimus L5 II me dual-SIM

LG zbuloi serine Optimus L II në “Mobile World Congress 2013” muajin e kaluar. Optimus L7 II dhe L3 II janë disa nga produktet...

iPhone 5, iPad 4 dhe mini iPad në tregun Kinez nga Dhjetori

Apple ka bërë të ditur se produktet e fundit iPhone 5, iPad 4 dhe mini iPad do të futen në tregun e Kinës në dhjetor....

Lansohet Moto E i ri me LTE dhe ekran më të madh

Kompania Motorola për ditën e sotshme kishte paralajmëruar se do të jap një lajm të rëndësishëm dhe si duket e ka bërë. Ata zyrtarisht...

Njoftohet për smartphone-in LG Optimus GJ rezistent ndaj ujit dhe pluhurit

LG ka shtuar një tjetër smartphone të ri me Android në serinë e tyre Optimus, LG Optimus GJ që është rezistent ndaj ujit dhe...

Samsung provokon përdoruesit e iPhone

Nuk është hera e parë, por as e fundit që Samsung po shfaq video reklama ku po promovon produktet e saj duke shfrytëzuar rastin...

Sony provokon me imazhe të reja të Xperia Z1

Kompania Japoneze Sony vazhdon me serine e publikimeve të #bestOfSony për smartphone-in e ri Xperia Z1/Honami, këtë herë duke zbuluar imazhe të kamerës së...

Oppo Find 5 nis zyrtarisht

Smartphone-i Oppo Find 5, që kemi raportuar më herët tanimë është paraqitur zyrtarisht në Kinë. Kjo pajisje është me Android 4.1.2 Jelly Bean, ekranin 5 inç 1920X1080...

iPhone-t e ri pritet të publikohen me 20 Shtator në Japoni dhe Greqi

Sot, në shume media elektronike kanë filluar të shpërndahen informata në lidhje me datën dhe vendin e publikimit të gjeneratës së ardhshme të iPhone....
10,852FansaPëlqeje
60NdjekësNdjek
3,330AbonentëAbonohu

REKLAMA