Smartphone - ameble

Smartphone

Fillimi Smartphone

Shfaqen imazhe të smartphone-it Nexus 5 me ngjyrë të bardhë

Vetëm disa ditë pas rrjedhjes së disa fotove për smartphone-in Nexus 5 me ngjyrë të zezë që ishin shfaqur online, tani është shfaqur versioni...
video

Sony lanson pajisje smartphone dhe tablet të ilustruara

Sony sapo ka filluar lojën e modës me pajisjet Xperia Z3, Xperia Z3 Compact dhe Xperia Z3 Tablet Compact. Të gjitha këto pajisje tani vijnë...

Zyrtare: Lansohet Motorola Moto Maxx

Motorola ka prezantuar modelin Moto Maxx i cili është identik me modelin ndërkombëtar Verizon Droid Turbo. Moto Maxx vjen me ekranin QHD 5 inç me...

Lansohet tableti Samsung Galaxy Tab 3

Sot kompania Samsung ka njoftuar zyrtarisht për tabletin Samsung Galaxy Tab 3 të ri, si dhe për të gjitha detajet e tij. Samsung Galaxy...

Google Nexus 4 dhe Nexus 10 nga sot në shitje

Sot, me 13 Nëntor 2012. Gjiganti Google pritet të publikoj dy produkte të reja e të shumë pritura. Është fjala për smartphone-in Google Nexus...

Nokia Lumia 620 lansohet javën e ardhshme

Nokia ka konfirmuar lançimin e pajisjes së re Nokia Lumia 620 nga 31 Janar 2013, që i bie javën e ardhshme. Me çfarë karakterizohet Nokia...

Konfirmohen specifikat për Samsung Galaxy A7

Edhe më herët kemi bërë njoftimin për një seri të re e njohur si “ Galaxy A” nga Samsung dhe si duket tani më...

Drejtpërdrejt: Në pritje të Sony Xperia Z1

E përditësuar, ora 17:00. Sony duke prezantuar produktet e reja, ne mesin e tyre edhe smartphone-in Xperia Z1 (Honami) . Ne ju ftojmë që këtë...

Fillojnë para-porsit për iPhone 6 nga Ari

Edhe pse ende nuk është prezantuar si dhe zyrtarizuar modeli i ardhshëm nga Apple, iPhone 6, fansat e pajisjes iPhone tani më mund të...

Samsung së shpejti do të lanson Galaxy Core Prime

Samsung po bëhet gati për të nisur një version të ri të Galaxy Core dhe pajisja e re do të quhet Samsung Galaxy Core...

Kamerat e pesë telefonave me teknologjinë më të mirë auto fokus

Autofokusi gjatë detektimit të fytyrës, laserët, infraredi, fokusi i pikselëve në nxjerrjen e imazheve dhe ngjyrave më përsosmërinë më të lartë, etj. Të gjitha...

Apple porosit në sasi të madhe panele për ekrane

Pas lansimit të produktit të suksesshëm iPad Mini i cili për fat të keq nuk mbante ekranin me Retina Display (kualitet me i lartë...
10,693FansaPëlqeje
59NdjekësNdjek
3,480AbonentëAbonohu