Thashetheme - ameble

Thashetheme

Fillimi Thashetheme

A publikohen mesazhet private në Facebook?

Thashethemet për një problem teknik në rrjetin social të Facebook-ut ka ngritur shqetësimet nga përdoruesit e gjithë botës! Ky shqetësim është për arsye se...

Shfaqen fotografi për Samsung Galaxy Premiere

Gjatë javëve te fundit janë dëgjuar thashetheme në lidhje me një pajisje të re smartphone nga Samsung që është përfolur se do të quhet...

Apple pritet të prezantoj pajisje të reja me 10 Shtator

Sipas një raporti nga AllThingsD kompania Apple pritet të prezantoj smartphone-in e saj të ardhshëm, saktësisht pas një muaj. Burimet flasin se kjo ngjarje pritet...

Smartphone-i MX4 Pro nga kompania Meizu pritet të lansohet me 26 Tetor

Prodhuesi kinez i pajisjeve elektronike Meizu para disa muajve kishte lansuar smartphone e tyre të fundit Meizu MX4, i cili erdhi me specifika mbresëlënëse. Kjo kompani deri...

Rrjedhin foto të Lumia 525, smartphone ky që pritet të lansohet shumë shpejt

Nokia shumë shpejt pritet të prezantoj pasardhësin e smartphone-it të tyre të njohur Lumia 520. Gjatë këtyre dy javëve të fundit janë dëgjuar vazhdimisht...

Sharp në plan të mbyll 11.000 vende pune

Kompania japoneze për elektronikë Sharp do të nxjerr nga puna 11.000 punonjës nga e gjithë bota, në përpjekje për të ulur kostot dhe kthimin e kompanisë...

iOS 6.1 Beta, gati për zhvilluesit

Apple ka lëshuar versionin e parë të ri të sistemit të saj operativ mobil qe është iOS 6.1 beta vetëm për zhvilluesit (developers). iOS 6.1 beta...

Foto zyrtare të HTC Deluxe DLX

Kohët e fundit është dëgjuar se HTC Deluxe DLX do te lansohet në Kinë muajin e ardhshëm, me herët  janë shfaqur disa foto te pajisjes,...

Edhe LG me pajisje Smartwatch

Mënyra se si po ecin gjërat ketë vit, ne mendojmë se do të jetë viti i pajisjeve Smartwatch sepse disa nga emrat e mëdhenj të...

A do të ketë Galaxy S4 Mini dhe Galaxy Watch?

Kemi raportuar disa herë që Samsung do të lansoi smartphone-in Galaxy S4 në muajt e ardhshëm, spekulimet e fundit janë së Samsung do të njoftojë...

iTunes 11, në ditët e ardhshme

Si duket, në ditët të ardhshme mund të shohim versionin e ri iTunes 11. Sipas një email qe u është dërguar muzikantëve të ndryshëm...

Shitjet e Xbox One kanë arritur numrin 18 milionë

Kompania Microsoft ka vendos t'i mbaj të fshehura detajet e shitjeve të saj për konsolën Xbox One, edhe pse sipas Mary Jo Foley nga...
11,100FansaPëlqeje
63NdjekësNdjek
3,214AbonentëAbonohu

REKLAMA