Thashetheme - ameble

Thashetheme

Fillimi Thashetheme

Shfaqen fotot e modelit origjinal të HTC One Mini

Pamjet origjinale të smartphone-it HTC One Mini janë shfaqur në një blog gjerman Androidnext.de. Ata kanë shfaqur një pajisje që duket pothuajse identike me...

A është ky një smartphone nga Samsung apo Photoshop?

Në adresë të Sammobile kanë arritur disa foto bashkë me specifikat e një tjetër smartphone-i të ardhshëm Android nga Samsung, i koduar si Samsung...

HTC One M9, përfliten karakteristikat

Përderisa po i afrohem fundvitit dhe ngjarjeve të rëndësishme për teknologji, thashethemet dhe spekulimet për pajisje të reja sa vijnë e shtohen. Disa prej këtyre...

PS4 Neo ndoshta do të lansohet me 13 Tetor

Muajin e kaluar Sony kishte konfirmuar thashethemet që spekulohej se është duke punuar në një version të modernizuar të konsoles PS4 e që do...

Samsung shqyrton mbylljen e biznesit të kamerave

Samsung është një kompani që prodhon të gjitha llojet e pajisje elektronike. Nga teknika e bardhë si lavatriçe apo frigoriferë, në smartphone dhe tablet, kurse në...

Apple pritet të prezantoj pajisje të reja me 10 Shtator

Sipas një raporti nga AllThingsD kompania Apple pritet të prezantoj smartphone-in e saj të ardhshëm, saktësisht pas një muaj. Burimet flasin se kjo ngjarje pritet...

Raportohet për Smartwatch me ekran 1.5 inç nga Microsoft

Sipas mediave të teknologjisë, Microsoft është duke punuar në një pajisje Smartwatch me prekje, dhe është në fazën e hulumtimit dhe zhvillimit të procesit. Udhëheqësit...

Huawei P9 vjen me 6 Prill

Smartphone-i Huawei P9 është përfolur të vij në pranverë, ku tani saktësisht e dimë datën e prezantimit zyrtar të këtij smarphone-i. Një ftesë që është...

Fillojnë thashethemet për Apple iPhone 6

Tani që iPhone 5S gjendet në treg, thashethemet kanë filluar të shfaqen për modelin iPhone 6. Sipas një artikulli të fundit të revistës MacFan,...

HP raportohet së është duke punuar në një smartphone

Hewlett-Packard (HP) nuk ka pasur ndonjë sukses kur është fjala për smartphone. Prodhuesi i kompjuterëve si duket ka vendosur të provoj edhe një herë....

Google mund të lansoj versionin Android 4.4 KitKat më datë 14 Tetor

AusDroid raporton se një burim i tyre ka informuar ata se versioni i iri i Android-it KitKat do të lansohet më datë 14 Tetor...

OnePlus One Hydrogen OS prezantohet me 28 Maj

OnePlus me herët kishte lansuar platformën e tyre Oxygen OS për smartphone-in OnePlus One, kurse tani sipas kompania po përgatitet të prezantoj një tjetër version...
11,100FansaPëlqeje
63NdjekësNdjek
3,214AbonentëAbonohu

REKLAMA