Thashetheme - ameble

Thashetheme

Fillimi Thashetheme

iPad Mini më 23 Tetor

Apple si duket do të organizojë një ngjarje me 23 Tetor, në të cilën pritet të paraqes tabletin iPad më të vogël, i cili...

Foxconn thuhet se do të blej kompaninë Sharp për 6.24 miliard $

Më herët është përfolur se kompania Foxconn është e interesuar në blerjen e kompanisë Sharp, gjithashtu është thënë se u ka ofruar një shumë prej...
video

Galaxy S3 me Multi-View

Pronarët e Samsung Galaxy S3 para disa javëve kanë marrë përditësimin (update) e fundit për Android Jelly Bean 4.1 dhe menjëherë këto ditë janë...

Motorola X Phone i përfolur mund të quhet Google X?

Spekultimet e më hershme ka qenë se Google është duke punuar në një smartphone të ri Motorola X, smartphone-i është thënë të vijë bashkë me...

Google Nexus 7 do të prodhohet nga LG

Modeli i fundit i serisë tani më të njohur globalisht Nexus, Google Nexus 6 është prodhuar nga Motorola, ndërsa versionet e mëparshme janë bërë...

Prezantimi i LG G Flex 2 mund të ndodhë në ngjarjen CES 2015

Jemi vetëm një muaj larg nga ngjarja Consumer Electronics Show 2015 që do të thotë se kanë filluar të dëgjohen thashethemet në lidhje me produktet...

Rrjedhin specifikat të tabletit Sony Z3

Janë duke qarkulluar disa thashetheme për lansimin e mundshëm të tabletit Z3 nga Sony me ç’ rast janë publikuar edhe disa specifika të tij. Sipas...

Versioni Android 5.0 Key Lime Pie, vjen në Tetor

Tani të gjithë e dimë se versioni i ardhshëm i platformës mobile Android do të quhet Android 5.0 Key Lime Pie, mirëpo atë që...

Samsung Galaxy S4 të zbulohet me 22 Mars?

Sot janë shfaqur disa thashetheme tjera për kompaninë Samsung e cila thuhet të zbuloj smartphone-in Galaxy S4 në muajin prill, që do të thotë se...

Uebfaqja e Samsung-ut konfirmon tabletin Galaxy Note 3

Samsung posedon disa pajisje të reja që shumë shpejt pritet ti lansoj, një prej tyre është edhe tableti i shumë përfolur Samsung Galaxy Note...

Samsung do të jetë furnizues i memorieve DRAM për iPhone 6S

Apple iPhone 6S nuk pritet të dal në treg me herët se muaji shtator i këtij viti, edhe pse kemi dëgjuar thashetheme të ndryshme sa...

Smartphone-i Sony Honami me kamerë 20MP vjen në IFA 2013

Sipas thashethemeve, kompania Sony është duke punuar në një smartphone të ri, pajisja mund të quhet Sony Honami, dhe nëse thashethemet dalin të sakta...
10,915FansaPëlqeje
60NdjekësNdjek
3,320AbonentëAbonohu

REKLAMA