SHPËRNDAJE

Smartphone-i BlackBerry Z30 është prezantuar zyrtarisht dhe do të filloj me shitjen qysh nga java e ardhshme.

Modeli i ri përmban ekran 5 inç super Amoled me rezolucion 1280 X 720, procesorin Snapdragon S4 Pro 1.7Ghz, 2GB RAM, hapësira e brendshme për ruajtën e të dhënave  16GB, opsionin microSD, lidhjet NFC, 802,11 a/b/g/n, Wi-Fi dhe platformën me përditësim BlackBerry 10.2.

Për të parë disa detaje se si duket ky model shikoni videon me poshtë:

[youtube id=”cQVKISYQ31s” width=”600″ height=”350″]

SHPËRNDAJE