SHPËRNDAJE

Djema, në rast se ju nuk e keni vënë re, Dita e Shën Valëntinit është javën e ardhshme dhe me siguri se jeni në dilemë se me çfarë dhuratë romantike ju do të befasoni partnerin tuaj? Në shumicën e rasteve, një buqetë me lule do të tregonte atë përkujdesën tuaj, por Samsung ka menduar edhe për Ju, që t’i ofroni një dhuratë mahnitëse.

Është fjala për Samsung Galaxy Note II i cili tani vjen me ngjyrë rozë, një ngjyrë që çdo grua e dëshiron. Përveç ngjyrës së re, Samsung Galaxy Note II është identik me atë të bardhë, një procesor 1.6GHz quad-core, 5.5-inç ekranin HD, dhe 8-megapixel kamera. |ameble| [divider top=”0″]

SHPËRNDAJE