SHPËRNDAJE

Vodafone njoftoi për lançimin e tabletit Smart Tab Vodafone 4 i cili do të ketë çmimin vetëm  125 £.

Smart Tab Vodafone 4 ka ekranin 8 inç ekranin WXGA TFT me rezolucion prej 1280 x 800 pikselë, procesorin 4-bërthamor 1.2GHz, 1GB RAM memorie, 8GB hapësirë të brendshme,  kamera frontale 0.3 megapikselë, kamera e pasme 2 megapikselë dhe vjen me sistemin Android 4.2 Jelly Bean me mundësi të përditësimi në versionin e fundit. /ameble

SHPËRNDAJE