SHPËRNDAJE

LG G3 asdadSipas raportit të fundit, kompania LG pritet të lansoj modelin LG G3 Prime në Korenë e Jugut këtë të premte, pra me 25 korrik.

LG G3 Prime pritet të vijë me një ekran qHD 5.5 inç me rezolucion prej 2560 x 1440 pikselë i përkrahur nga procesori 4-bërthamor 2.5 GHz Snapdragon 805, 3GB RAM memorie dhe 32GB hapësirë të brendshme për ruajtje e të dhënave cila mund të rritet nëpërmjet kartelës microSD. LG G3 Prime pritet të ketë të integruar dy kamera, kamerën frontale 8 megapikselë dhe kamerën kryesoren 13 megapikselë si dhe versionin e fundit të sistemit operativ Android 4.4 KitKat.

Pra, me 25 Korrik do të njoftohemi më hollësisht për modelin e ri nga LG, LG G3 Prime. /ameble

SHPËRNDAJE