SHPËRNDAJE

E përditësuar, ora 17:00.

Sony duke prezantuar produktet e reja, ne mesin e tyre edhe smartphone-in Xperia Z1 (Honami) . Ne ju ftojmë që këtë ngjarje ta ndiqni përmes Ameble duke klikuar në videon më poshtë.

[youtube id=”1Uka06EW0BQ” width=”600″ height=”350″]

Kanë mbetur vetëm edhe 5 orë deri kur Sony do të publikoj smartphone-in Xperia Z1(Honami).

Ditëve dhe javëve të kaluara kemi publikuar artikuj të ndryshëm rreth produktit më të ri të Sony-it smartphone  Xperia Z1 (aka Honami).  Kjo kompani vërtet na ka provokuar, duke publikuar vazhdimisht pjesë të ndryshme të kësaj pajisje, por asnjë herë në tersi.

Është përfolur mjaft rreth karakteristikave të tij, dhe kohës se kur do të lansohet për shitje, por gjithçka përmbyllët sot me thashethemet, kur edhe do të publikohet zyrtarisht Sony Xperia Z1(Honami).

Për ata që janë në Berlin, nga data 6 mund ta shohin këtë smartophone të mrekullueshëm  në panairin më të madh të elektronikës në botë IFA 2013.  Disa nga specifikat e Sony Xperia Z1 janë madhësia e tij prej 5 inç, procesori Snapdragon 800 dhe kamera 20.7 megapikselë.

Kjo ngjarje do të fillojë në ora 16:00 sipas orës tonë lokale.  |ameble|

SHPËRNDAJE