E3 - ameble

E3

Fillimi E3

Microsoft konfirmon kohën dhe datën për ngjarjen E3

Microsoft ka konfirmuar kohën dhe datën e konferencës së tyre E3 që mbahet çdo vit. Deri më tani nuk duket se do të ketë...

Çfarë pritet nga ngjarja E3 2014?

Electronic Entertainment Expo (E3) fillon nesër, dhe nga kompanitë më të mëdha të video lojërave pritet të shfaqin të rejat e tyre për gjatë...
E3 konferenca

E3 – Çfarë pritet këtë javë

E3 (Electronic Entertainment Expo) është ekspozita më e madhe në Amerikën e Veriut që nxjerr në pah video lojërat e të gjitha formave dhe...
10,693FansaPëlqeje
59NdjekësNdjek
3,640AbonentëAbonohu