E3 - ameble

E3

Fillimi E3

Microsoft konfirmon kohën dhe datën për ngjarjen E3

Microsoft ka konfirmuar kohën dhe datën e konferencës së tyre E3 që mbahet çdo vit. Deri më tani nuk duket se do të ketë...
E3 konferenca

E3 – Çfarë pritet këtë javë

E3 (Electronic Entertainment Expo) është ekspozita më e madhe në Amerikën e Veriut që nxjerr në pah video lojërat e të gjitha formave dhe...

Çfarë pritet nga ngjarja E3 2014?

Electronic Entertainment Expo (E3) fillon nesër, dhe nga kompanitë më të mëdha të video lojërave pritet të shfaqin të rejat e tyre për gjatë...
10,693FansaPëlqeje
59NdjekësNdjek
3,480AbonentëAbonohu