IFA - ameble

IFA

Fillimi IFA

Microsoft së shpejti prezanton modelin Nokia Lumia 830

Lumia 830 si duket do të jetë pajisja e ardhshme nga Nokia e cila tani më është në pronësi nga Microsoft-i. Pajisja është parë...

Smartphone-i Sony Honami me kamerë 20MP vjen në IFA 2013

Sipas thashethemeve, kompania Sony është duke punuar në një smartphone të ri, pajisja mund të quhet Sony Honami, dhe nëse thashethemet dalin të sakta...

IFA 2013 fillon ketë javë, çfarë pritet nga kjo ngjarje?

Pas ngjarjeve të kaluara të këtij viti CES, CeBIT dhe MWC 2013, tani është koha për IFA apo Internationale Funkausstellung, që shpjegimi i tij...

LG shfaq televizionin OLED 77 inç ultra HD të lakuar

LG në ngjarjen IFA ka shfaqur zyrtarisht atë që pretendon të jetë me i madhi në botë televizionin OLED 77 inç me definicion ultra...

Zyrtare: Samsung prezanton tabletin Galaxy Tab Active

Samsung ka shtuar edhe një tablet Android në gamën e tyre të pasjeve të reja, një pajisje e projektuar për përdoruesit në biznes. Galaxy Tab...

Rrjedhin fotot e para të Sony Xperia Z3 Compact

Kompania Sony pritet të njofton për një numër të madh të pajisjeve në ngjarjen IFA duke përfshi modelin të ri të smartphone-it Sony Xperia...

Microsoft së shpejti prezanton Nokia Lumia 730

Microsoft pritet të njoftojë për një numër të madh të pajisjeve të reja në ngjarjen IFA e cila fillon të mbahet këtë javë dhe...

Drejtpërdrejt: Publikimi i Samsung Galaxy Note 3

Të gjithë në pritje të Samsung Galaxy Note 3. Samsung Galaxy Note 2 me siguri ka qenë njëri prej produkteve më të pëlqyera të Samsung...

Zyrtarizohet Motorola Moto 360

Motorola më në fund ka zyrtarizuar orën e mençur Moto 360 dhe pajisja tani më është dispozicion për të blerë në SHBA me çmim...

Drejtpërdrejt: Në pritje të Sony Xperia Z1

E përditësuar, ora 17:00. Sony duke prezantuar produktet e reja, ne mesin e tyre edhe smartphone-in Xperia Z1 (Honami) . Ne ju ftojmë që këtë...

Smartphone të ri nga seria e re Samsung Galaxy “A”

Samsung së fundmi ka lansuar smartphone-in e ri Samsung Galaxy Alpha, kurse tani sipas një raporti të fundit, kjo kompani do të lansoj edhe disa pajisje...

LG publikon tabletin G Pad, para ngjarjes IFA 2013

LG-së nuk i është pritur deri javën e ardhshme kur pritet të filloj ngjarja IFA 2013, ajo zyrtarisht ka shfaqur tabletin e saj të ri G...
10,693FansaPëlqeje
59NdjekësNdjek
3,480AbonentëAbonohu