SHPËRNDAJE

Pak orë më parë  Nokia publikoi produktin e saj më të ri Lumia 510. Ky në fakt konsiderohet të jetë smartphone-i më i përballueshëm për nga ana e çmimit për konsumatorët. Kjo pajisje ka të instaluar sistemin operativ Windows Phone 7.5 dhe është i madhësisë 4 inç, me ekran (rezolucion 800×480 pikselë) TFT capacative touch screen. Ky smartphone mund te behet “upgrade” në Windows Phone 7.8. Ky produkt i Nokia-s fillimisht u publikua në Indi.

Specifikat Harduerike:

 • Procesor:  Qualcom Snapdragon S1 processor clocked at 800 Mhz
 • RAM: 256 RAM
 • Kamerë: 5 Megapikselë,
 • Ekrani: 4 inc, 800×480 pikselë, TFT capacative touch screen.
 • Sistemi Operativ: Windows Phone 7.5
 • Hapësira interne: 4GB

[youtube id=”kblZ998mmkI” width=”600″ height=”350″]

|ameble| [divider top=”0″]

SHPËRNDAJE
 • ld107

  Sa asht qmimi

  • Blini

   120 boll i ka