SHPËRNDAJE

Oppo ka postuar llogaritësin e kohës për smartphone-in Oppo N1 në faqen e tyre të Facebook-ut. Pra si duket kjo pajisje do të prezantohet zyrtarisht më 1 Shtator, ata gjithashtu kanë shënuar një datë tjetër më 23 Shtator që supozohet të jetë data kur pajisje do të dal në shitje.

Oppo N1

Oppo N1 është përfolur të vij me ekran 5 inç të plotë HD, me rezolucion 1920 X 1080 pikselë, si dhe procesori Qualcomm Snapdragon 800 me 2GB RAM. Ky model përfshijnë kamerën 12 megapikselë, kurse për të tjera detaje pritet të shohim javën e ardhshëm.

OPPO Electronics Corp, Ltd, është një prodhues elektronike të bazuar në Dongguan, Guangdong, Kinë. Linjat kryesore të saj produktit përfshijnë MP3 players, mediat portativ lojtarët, LCD-TV, eBooks, DVD / Blu-ray Disc lojtarët dhe telefonat celularë |ameble|

SHPËRNDAJE