SHPËRNDAJE

Si duket Acer është duke punuar ne një smartphone të ri Android, Acer V360 i cili do të vijë me ekran 4.5 inç qHD dhe rezolutë 960X540, plus sistemi operativ Android 4.1 Jelly Bean.

Acer V360 do të vijë me procesorë dual core 1GHz, do të shfaqet më kamerë frontale VGA dhe 5 megapixel te pasme. Pajisja peshon 140 gram dhe masat e tij janë 132 X 68,5 X 9,9 mm.

Këto janë specifikat e vetme që po rrjedhin për momentin, për me të rejat tjera do të informohemi me kohë. |ameble| [divider top=”0″]

SHPËRNDAJE