SHPËRNDAJE

Në ngjarjen CeBIT, e cila është aktualisht duke u mbajtur në Gjermani, MSI kishte prezantuar modelin e ri të Laptopit MSI GS60 Ghost Pro NVIDIA i dizajnuar për lojëra.

MSI-GS60-Ghost-Pro

Modeli MSI GS60 Ghost Pro ka të integruar kartelën grafike nga NVIDIA që i takon gjeneratës së ardhshme nga ky brend, ekranin 15.6 inç që mbështet në rezolucion prej 2880 x 1620 piksela, procesorin i7 Intel Core me opsione nga 2.4 deri në 3.4GHz dhe përkrah deri në 16 GB RAM memorie.

Lap Topi MSI GS60 Ghost Pro NVIDIA do të lansohet në treg nga muaji i ardhshëm me çmim prej 2,000 $. /ameble

SHPËRNDAJE